• slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide4

NASZA OFERTA to projektowanie i urządzanie terenów zieleni.

A oto szczegóły:

1. Projekt ogrodu - koncepcyjny

jest wystarczającą dokumentacją dla zbudowania ogrodu przez profesjonalną firmę.
W zakres koncepcji wchodzą plany: ukształtowanie terenu, nawierzchnie ogrodowe, nawodnienie, oświetlenie ogrodu, mała architektura i projekt zieleni. Do koncepcji dołączamy wizualizacje komputerowe najważniejszych fragmentów ogrodu i kosztorys.
Przykładowa cena za projekt ogrodu o pow. 500 m2 od 1000,- do 1500,-

2. Projekt ogrodu - wykonawczy

to szczegółowa dokumentacja architektury krajobrazu zawierająca niezbędne plany z wymiarami i rysunki techniczne. Często dołączana jest inwentaryzacja roślin istniejących i projekt gospodarki drzewostanem.
Cena od 2500,-

3. Projekty ogrodów - zestawy do samodzielnego zbudowania ogrodu

to nasze autorskie pakiety zawierające m.in.: projekt ogrodu z wizualizacjami, technologie wykonania poszczególnych robót,  instrukcję – krok po kroku jak kupować i posadzić rośliny, adresy szkółek ogrodniczych i szczegółowy program pielęgnacji. Podczas samodzielnej budowy ogrodu przez klienta proponujemy doradztwo i nadzór architekta krajobrazu.
Cena od 2900,-

4.Instalacja automatycznego nawadniania ogrodu

Systemy nawadniające to standardowe wyposażenie nowoczesnych ogrodów. Nawadnianie automatyczne jest to schowany pod ziemią system zraszaczy, którego zadaniem jest podlewanie trawnika i innych roślin w ogrodzie. Zraszacze te wynurzają się i widoczne są tylko wtedy, jeśli w systemie powstanie ciśnienie wody. Taki system: eliminuje uciążliwe zwijanie i rozwijanie węży do podlewania, poprawia mikroklimat ogrodu,  umożliwia pozostawienie ogrodu np. na czas urlopu bez obawy wyschnięcia roślin, oszczędza wodę! Trawnik otrzymuje właściwą dawkę wody, a jego zieleń jest intensywna.
Współpracujemy z najlepszymi firmami w tej dziedzinie: Hunter i Rain Bird. Wykonujemy kompleksowe usługi polegające na wykonaniu projektu i zainstalowaniu systemu automatycznego podlewania w ogrodach istniejących, nowo zakładanych oraz dla firm produkujących i sprzedających rośliny.
Cena nawodnienia pow. 500 m2 - od 4900,- Sekcja od 1600 do 1900,-

5. Zakładanie ogrodów.

Możemy zająć się kompleksową budową ogrodu lub realizacją jego fragmentów np. nawierzchnie ogrodowe, nawadnianie automatyczne, oczka wodne i kaskady, stawy kąpielowe, sadzenie drzew i krzewów , ogród na dachu, założenie trawnika. Działamy głównie w rejonie Warszawy.
Cena jest ustalana indywidualnie wg kosztorysu.

Orientacyjne koszty: trawnik z siewu od 8 - 12 zł/m2, z rolki 17 - 28 zł/m2.

Posadzenie roślin  - 60% narzutu do ceny roślin,

6. Pielęgnacja ogrodów.

Konserwujemy ogrody w Warszawie i najbliższych okolicach. W ramach pielęgnacji proponujemy: koszenie trawników, przycinanie roślin, nawożenie, przesadzanie i dosadzanie roślin, przygotowanie ogrodu do zimy i do wegetacji. Cena 60,- do 80,- roboczogodzina plus minimum 50,- dojazd oraz koszt zużytych materiałów np. nasiona traw, nawozy itd.


7. Projektowanie ogrodów przez internet.

Serdecznie zapraszamy także klientów z większych odległości. Prosimy o przesłanie swego maila, wtedy prześlemy więcej informacji. Na pewno potrzebny będzie plan działki, przydadzą się zdjęcia lub widoki elewacji budynku. Rozmowy i konsultacje odbywają się poprzez internet, a projekt przesyłamy pocztą lub drogą elektroniczną.

Koszt - 50% ceny z pkt. 1 lub 2.


8. Sprzedaż programów do projektowania ogrodów.

Na stronie  http://zbigniewskalski.pl/programy oferujemy programy do projektowania ogrodów. Ceny od kilkuset zł. Można tam nabyć również uważany za najlepszy na świecie / wg Landscaping Software Review 2018 - TopTenREVIEWS / program Realtime Landscaping Architekt, który umożliwia niezwykle realistyczne wizualizacje.

OFERUJEMY

Projektowanie i zakładanie ogrodów

Projektujemy i budujemy wszystkie rodzaje terenów zieleni: ogrody przydomowe, ogrody osiedlowe, ogrody na dachach, przebudowa i odmładzanie ogrodów, parki, zieleń przy biurach, inwentaryzacje roślin, zieleń w przemyśle, zieleń przy drogach i autostradach, aranżacje zieleni we wnętrzach. kontakt@zbigniewskalski.pl

PROGRAMY do projektowania ogrodów

Zapraszamy do sklepu z programami dla architektów krajobrazu i miłośników ogrodnictwa - http://zbigniewskalski.pl/programy

Zastosowanie:

  • biura i firmy projektujące i urządzające ogrody,
  • amatorzy projektowania i urządzenia własnego ogrodu.

ZESTAWY do samodzielnego urządzenia ogrodu

Oferujemy autorskie pakiety zawierające szczegółowy projekt i instrukcje umożliwiające założenie ogrodu bez pomocy firmy ogrodniczej. Wyślij  zamówienie lub  zapytaj o szczegóły: kontakt@zbigniewskalski.pl