• slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide4

NASZA OFERTA to projektowanie i urządzanie terenów zieleni.

A oto szczegóły:

 

1. Projekt ogrodu - koncepcyjny

jest wystarczającą dokumentacją dla zbudowania ogrodu przez profesjonalną firmę.
W zakres koncepcji wchodzą plany: ukształtowanie terenu, nawierzchnie ogrodowe, nawodnienie, oświetlenie ogrodu, mała architektura i projekt zieleni. Do koncepcji dołączamy wizualizacje komputerowe najważniejszych fragmentów ogrodu i kosztorys.
Cena za projekt ogrodu o pow. 500 m2 od 1000,- do 1500,-

2. Projekt ogrodu - wykonawczy

to szczegółowa dokumentacja architektury krajobrazu zawierająca niezbędne plany z wymiarami i rysunki techniczne. Często dołączana jest inwentaryzacja roślin istniejących i projekt gospodarki drzewostanem.
Cena od 2500,-

3. Projekty ogrodów - zestawy do samodzielnego zbudowania ogrodu

to nasze autorskie pakiety zawierające m.in.: projekt ogrodu z wizualizacjami, technologie wykonania poszczególnych robót,  instrukcję – krok po kroku jak kupować i posadzić rośliny, adresy szkółek ogrodniczych i szczegółowy program pielęgnacji. Podczas samodzielnej budowy ogrodu przez klienta proponujemy doradztwo i nadzór architekta krajobrazu.
Cena od 2900,-

4.Instalacja automatycznego nawadniania ogrodu

Systemy nawadniające to standardowe wyposażenie nowoczesnych ogrodów. Nawadnianie automatyczne jest to schowany pod ziemią system zraszaczy, którego zadaniem jest podlewanie trawnika i innych roślin w ogrodzie. Zraszacze te wynurzają się i widoczne są tylko wtedy, jeśli w systemie powstanie ciśnienie wody. Taki system: eliminuje uciążliwe zwijanie i rozwijanie węży do podlewania, poprawia mikroklimat ogrodu,  umożliwia pozostawienie ogrodu np. na czas urlopu bez obawy wyschnięcia roślin, oszczędza wodę! Trawnik otrzymuje właściwą dawkę wody, a jego zieleń jest intensywna.
Współpracujemy z najlepszymi firmami w tej dziedzinie: Hunter i Rain Bird. Wykonujemy kompleksowe usługi polegające na wykonaniu projektu i zainstalowaniu systemu automatycznego podlewania w ogrodach istniejących, nowo zakładanych oraz dla firm produkujących i sprzedających rośliny.
Cena nawodnienia pow. 500 m2 - od 4900,- Sekcja od 1600 do 1900,-

5. Zakładanie ogrodów.

Możemy zająć się kompleksową budową ogrodu lub realizacją jego fragmentów np. nawierzchnie ogrodowe, nawadnianie automatyczne, oczka wodne i kaskady, stawy kąpielowe, sadzenie drzew i krzewów , ogród na dachu, założenie trawnika. Działamy głównie w rejonie Warszawy.
Cena jest ustalana indywidualnie wg kosztorysu.

Orientacyjne koszty: trawnik z siewu od 8 - 12 zł/m2, z rolki 17 - 28 zł/m2.

Posadzenie roślin  - 60% narzutu do ceny roślin,

6. Pielęgnacja ogrodów.

Konserwujemy ogrody w Warszawie i najbliższych okolicach. W ramach pielęgnacji proponujemy: koszenie trawników, przycinanie roślin, nawożenie, przesadzanie i dosadzanie roślin, przygotowanie ogrodu do zimy i do wegetacji. Cena 50,- do 60,- roboczogodzina plus minimum 50,- dojazd oraz koszt zużytych materiałów np. nasiona traw, nawozy itd.


7. Projektowanie ogrodów przez internet.

Serdecznie zapraszamy także klientów z większych odległości. Prosimy o przesłanie swego maila, wtedy prześlemy więcej informacji. Na pewno potrzebny będzie plan działki, przydadzą się zdjęcia lub widoki elewacji budynku. Rozmowy i konsultacje odbywają się poprzez internet, a projekt przesyłamy pocztą lub drogą elektroniczną.

Koszt - 50% ceny z pkt. 1 lub 2.


8. Sprzedaż programów do projektowania ogrodów.

Na stronie  www.sklep.ideagarden.eu oferujemy programy do projektowania ogrodów. Ceny od kilkuset zł. do 1190 euro. Można tam nabyć również uważany za najlepszy na świecie / wg Landscaping Software Review 2012 - TopTenREVIEWS / program Realtime Landscaping Architekt, który umożliwia niezwykle realistyczne wizualizacje.

OFERUJEMY

Projektowanie i zakładanie ogrodów

Projektujemy i budujemy wszystkie rodzaje terenów zieleni: ogrody przydomowe, ogrody osiedlowe, ogrody na dachach, przebudowa i odmładzanie ogrodów, parki, zieleń przy biurach, inwentaryzacje roślin, zieleń w przemyśle, zieleń przy drogach i autostradach, aranżacje zieleni we wnętrzach. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

PROGRAMY do projektowania ogrodów

Zapraszamy do sklepu z programami dla architektów krajobrazu i miłośników ogrodnictwa - www.sklep.ideagarden.eu

Zastosowanie:

  • biura i firmy projektujące i urządzające ogrody,
  • amatorzy projektowania i urządzenia własnego ogrodu.

ZESTAWY do samodzielnego urządzenia ogrodu

Oferujemy autorskie pakiety zawierające szczegółowy projekt i instrukcje umożliwiające założenie ogrodu bez pomocy firmy ogrodniczej. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.